⚒  DARBO LAIKAS      I-V 8:00-17:00
☎  SKAMBINKITE

+370 633 33382

✉  EL.PAŠTAS

info@kamiteka.eu

 

CNC staklių konfigūracija

CNC Staklių pritaikymas

CNC Staklių VIDEO ir NUOTRAUKOS

 Tangentinis peilis

Tangentinis peilis

Tangentinis peilis – tai peilis su pavara. Peilio pasukimui naudojamas step variklis. Tokio peilio  pagalba galima pjauti įvairias medžiagas: plastiką, odą, audinį, gofrokartoną.
Peilio osciliacijos režimas leidžia efektyviai pjauti plastikus, guma ir kitas minkštas medžiagas.

Skersadančiai bėgiai

Skersadančiai bėgiai

Sekrsadančiai bėgiai, sumontuoti per ašis X ir Y, didina detalių apdirbimo tikslumą ir mažina  mechanizmų judėjimo triukšmus

Įrankio ilgio daviklis

Įrankio ilgio daviklis

Leidžia greitai ir tiksliai išmatuoti frezos ilgį. Operatoriui pakanka paleisti šitą funkciją liečiamo ekrano pagalba ir staklės atlieka visą matavimo ir kalibravimo procesą automatiniu režimu.  Gauti duomenys automatiškai naudojami atliekant užduotis, kas eliminuoja darbinių paviršių sugadinimą.

Špindeliai

Špindeliai

VOLTER staklėse naudojami oru aušinami špindeliai HSD (Italija). Visiems špindeliams naudojamos ER32 cangos. Maksimalis apsukų greitis siekia 24 000 aps/min. Špindeliai HSD įrengti automatiniu įrankių pneumofiksavimu. Galingumai 3,8 kW ir 7,5 kW.

Darbo zonos išmatavimai

Darbo zonos išmatavimai

VOLTER staklės gaminamos su skirtingų išmatavimų darbo zonomis: 1640 x 1610 mm., 2200×1610 мmm., 3200 x 1610 mm., 3200 x 2150 mm., 4200 x 2150 mm., 6200×2150 mm. Galimas staklių užsakymas su nestandartine darbo zona.

Įrankių sutepimas

Įrankių sutepimo

Įrankių sutepimo ir aušinimo sistema vykdo dozuotą oro arba tepimo skysčio tiekimą į pjovimo zoną. Impulsinis generatorius vykdo automatinį periodinį sutepimo siurblio veikimą, kompresoriaus pagalba. Nenutraukiamas tepančio skysčiaus tiekimas (tepalų rūko pavidalu) arba suspausto oro leidžia maksimaliai padidinti  įrankių tarnavimo laiką, padidinti apdirbimo kokybę ir užtikrinti didesnius įrankių sukimosi greičius apdirbant medžiagas. Sutepimo sistemos veikimui reikia pajungti išorinį suspausto oro kompresorių, kurio darbinis spaudimas neturėtų būti žemesnis nei 6 atm.

Dviejų špindelių instalivimas

Dviejų špindelių instalivimas

Šita konfigūracija leidžia atlikti medžiagos apdirbimą su dvimis frezomis be staklių operatoriaus dalyvavimo. Kiekvienas špindelis turi savo pavarą pagal ašį Z. Kad išsaugoti išmatavimus portalas padidinamas. Šita konfigūracija ypatingai aktuali aliuminio kompozitinių lakštų apdirbimui. Šiuo atvėju į vieną špindelį įstatoma V forma frezuojanti freza, į kitą pjovimo freza. Tokia konfigūracija leidžia apdirbti kompozitinius lakštus neisikyšant operatoriui, kad pakeisti įrankį.

Universali tūta (drožlių šalinimas + medžiagos prispaudimas)

Universali tūta (drožlių šalinimas + medžiagos prispaudimas)

Ši konfigūracija leidžia papildomai prispausti apdirbamą medžiagą apdirbimo zonoje, suteikiant geriausią medžiagos prispaudimą prie darbo stalo paviršiaus.
Rekomenduojama apdirbant kreivus, kietos sudėties lakštus, (pvz. aliuminio) ir kitų minkštų medžiagų. Papildomai šią tūtą galima naudoti dulkių ir drožlių šalinimui, ji turi kanalus patiekti orui ir įrankiui aušinti. Kad tūta veiktų kaip prispaudėjas, reikia pajungti stakles prie suspausto oro magistralės, su aukšstesniu nei 6 atm. spaudimu.

Fliugerinis pasukamas peilis.

Fliugerinis pasukamas peilis.

Pasukamas peilis – tai patikimas ir efektyvus įrankis polimerinėms gofrokartono medžiagoms pjauti. Pagrindinis taikymas – fugūrinis gofrokartono, vinilo lakštų ir kitų polimerinių medžiagų pjovimas. Fliugerinio peilo veikimo principas – peilis instaliuojamas į špindelį, peilis pasisuka ašmeniu prieš pjovimo kryptį nuo atsparumo pjaunamai medžiagai.

Drožlių pašalinimo tūta

Drožlių pašalinimo tūta

Šita opcija tarnauja drožlių iš darbo zonos šalinimui. Speciali kamera, sumontuota ant suporto, atskiria pjovimo zoną, neleidžiant drožlių ir dulkių plitimui iš apdirbimo srities. Geriausi rezultatai gaunami naudojant rekuperaciją su specialiu surinktuvu. Ši opcija leidžia ženkliai taupyti laiką (nereikia mechaniniu būdu valyti apdirbamą zoną), gerina ekologinę aplinką gamyboje. Ši opcija rekomenduojama apdirbant medžiagas, kurios iškyria daug dulkių ir drožlių juos pjaunant ir frezuojant(mediena, tam tikri plastikai).

IP-Kamera

IP-Kamera

Ši opcija leidžia išpjauti atspausdintą vaizdą per jo kontūrą. Paruošiant failą spausdinimui, failas papildomas ženklais – juodos spalvos žiedais – 5-8mm, kurie yra už išpjaunamo vaizdo ribų. Atspausdintas vaizdas dedamas ant darbo stalo ir IP-kamera nuskaito ženklų koordinates. Staklių programinė įranga pritaiko gautas koordinates į pjovimo programą ir leidžia išpjauti atspausdintą vaizdą tiksliai per jo kontūrą, nepriklausomai nuo geometrinių atspausdinto vaizdo iškraipymų.

Vakuuminis prispaudimas

Vakuuminis prispaudimas

Šita sistema yra pats progesyviausias apdirbamos medžiagos fiksavimo metodas ant darbo stalo. Sutrumpintai šita opcija vadinama vakuuminiu stalu. Į vakuuminio prispaudimo sistemą įeina vakuuminis stalas (PVC juostos su išfrezuotomis skylėmis ir užklijuotos ant aliuminių profilių), oro perdavimo vamzdžiai ir ventiliai, vakuuminis siurblys. Įjungiant vakuuminį siurblį apdirbama medžiaga prispaudžiama prie darbo stalo. Ventiliais galima įjungti arba išjungti atskiras darbo stalo zonas.

Automatinė įrankių keitimo sistema

Automatinė įrankių keitimo sistema

Ši opcija leidžia pagreitinti medžiagos apdirbimą keliais įrankiais, leidžia optimizuoti staklių darbo greitį, papildomai paprastėja įrankio ilgio konfigūravimas. Matuojant laiką nustatyta, kad vidutiniškai operatoriui užtrunka apie 5 minutės, kad mechaniniu būdu pakeisti įrankį ir sukonfigūruoti jo nulinę Z ašies koordinatę. Ta pati procedūra atliekama automatiškai, per keliasdešimt sekundžių be operatoriaus dalyvavimo. Taip pat eliminuojamas žmogiškasis faktorius – per maža arba per didelė įrankio užspaudimo jėga, kuri gali padaryti žalą tiek apdirbamai medžiagai, tiek įr