Warcom lenkimo presai

EVOLUTA radikaliai pakeičia lenkimo procesą, todėl yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie ieško naujausios ir pažangiausios technologijos.

EVOLUTA koncepcija ir dizainas turi pagrindinį tikslą – sukurti novatorišką presą, pasižymintį unikaliu technologiniu lenkimo procesu.

Techninės EVOLUTA savybės užtikrins maksimalų lankstumą, atitinkantį visus lenkimui taikomus reikalavimus.

Sinchronizuotas DINAMICA presas atitinka aukščiausią Warcom gaminių linijos technologinį lygį, nes šis modelis pasižymi nepriekaištingu tikslumu ir dideliu našumu.

DINAMICA presas komplektuojamas su lietimui jautriu ekranu 19” CNC.

Tarp stalo ir viršutinio spindulio bei Y ašies yra didesnis atstumas. Presas pasižymi CAN/BUS skaitmenine sistema, šilumokaičiu, hidrauliniu siurbliu.

DINAMICA modeliui būdinga elegantiška konstrukcija, ypatingą dėmesį skiriant detalėms.

Serija FUTURA – tai lenkimo presų klasika. FUTURA – tai Italijos staklių tradicijos ir technologijos!

Per ilgametę patirtį atidirbtos hidraulinės kompensacijos traverso dėka išgaunamas tikslus ir absoliučiai stabilus lenkimas. Lenkimo presas FUTURA sukurtas vieningos duomenų bazės pagrindu. Visos pavaros ir varikliai staklėse – skaitmeniniai. Būtent dėl šios priežasties jos greitai ir lengvai diagnozuojamos nuotoliniu būdu, taip pat nėra jokių „storų“ kontrolės ir maitinimo kabelių nuo valdiklių prie variklių.

Pagal nutylėjimą  pagrindinėje konfigūracijoje lenkimo preso FUTURA CNC integruojama naujos kartos SVP programinė įranga ESS S 640.

FUTURA serijos staklės – tai būtent tas įrenginys, kurio reikia Jūsų įmonei!

Vienas sėkmingų atradimų – unikalus naujoviškas lakštų lenkimo presas. Be didelės ir ekonomiškai pagrįstos galimybės sutaupyti ženklius elektros energijos kiekius šis įrenginys demonstruoja puikią kokybę ir aukštą produktyvumą. Gražus ir išskirtinis dizainas nėra vienintelis šių staklių privalumas, įrenginys apjungia aukščiausias ir moderniausias technologijas.

Jis pasižymi aukšto lygio tikslumu ir didesniu produktyvumu. Įrenginys LOGICA yra novatoriškas – tikra šiuolaikinės puikios kokybės ir sudėtingos mechaninės inžinerijos patirties sintezė. Nepralenkiama patirtis yra skiriamasis Warcom bruožas.