Azon UV MATRIX

Azon UV MATRIX

Didesnis produktyvumas, daugiau kūrybiškumo, iki  200 mm aukščio

Azon MATRIX – tai plačiaformatis rašalinis spausdintuvas, kuriuo galima spausdinti iki 200mm aukščio. Galimi S, M ir L dydžiai: 700 mm x 1900 mm / 700 mm x 2500 mm / 1200 mm x 3300 mm, todėl  įmanoma naudoti iki 100 kg sveriančias medžiagas. Spausdina tiesiai ant bet kokios medžiagos, pvz., PET, ABS, polikarbonato, TPU, medienos, akmens, stiklo, keramikos, aliuminio, odos. Azon MATRIX – tai tobulas sprendimas, norintiems gauti pelno mažesnėmis sąnaudomis. Šis spausdintuvas tenkina pačius didžiausius poreikius, tinka naudoti su sunkiomis, kietomis medžiagomis, didelės apimties spausdinimo kiekiams (USB raktams, išmaniųjų telefonų dėklams, žiebtuvėliams, rašikliams ir kt.) Azon MATRIX spausdintuvas gali būti naudojamas įvairiose srityse. Ilgus metus tarnaujanti, itin galinga UV lempų sistema akimirksniu pritvirtina dažus prie bet kokio pagrindo. Azon RIP programinė įranga ir TurboJet rašalo technologija užtikrina tobulą rezultatą kiekviename spaudinyje.

 

Patikima ir suderinama sistema

Azon MATRIX serijos modeliai pasižymi monoblokine konstrukcija, kur elektroniniai komponentai yra saugiai integruoti įrenginio korpuse. Ši unikali konstrukcija užtikrina nesudėtingą montavimą, didelį sistemos lankstumą – ją galima perkelti ir naudoti įvairiose vietose. Kadangi tarp turėklų ir bloko naudojami rutuliniai guoliai, galima išgauti itin tikslų tiesų judesį. Aliuminio rėmas sumažina vibraciją, prideda tvirtumo, o vakuuminis mechanizmas laiko medžiagas ir užtikrina stabilų spausdinimą. Kadangi sumažėja operatoriaus intervencijų poreikis, padidėja produktyvumas.

 

Tinka įvairioms sritims

Azon MATRIX pasižymi 2880 dpi raiška, todėl spausdina beveik fotografijos kokybės vaizdus ant įvairių pagrindų. Be to, galimas labiau asmeninis, kūrybiškesnis panaudojimas, išlaikant didelį produktyvumą ir tobulą rezultatą. Azon MATRIX spausdina ant praktiškai bet kokios kietos ir lakštinės medžiagos, o ypatingas dėmesys skiriamas kūrybiniam pritaikymui. Dėl šios priežasties spausdintuvą galima naudoti skirtingose industrijose,  pavyzdžiui, odos, vidaus dekoracijų, baldų ir kt. gamyboje. Dviguba apsaugos sistema automatiniam storio aptikimui ir speciali galvutės apsauga garantuoja, kad galvutė nebus sugadinta, o galinga vakuumo sistema išlaiko medžiagą plokščią, leidžia itin tiksliai spausdinti ant minkštos ir storos medžiagos. Pridėti šablonai dar labiau palengvina darbą ir atveria duris į bet kurią verslo sritį.

 

Efektyvi rašalo sistema

Bandant patenkinti pačius įvairiausius klientų poreikius, Azon MATRIX spausdintuvas komplektuojamas su 500 ml rašalo sistema. Tokiu būdu palaikomas tikslus ir aukštos kokybės spausdinimas net ir tada, kai gamybos apimtys didelės. Spausdintuve integruotos šešios rašalo talpos su jutikliais, kurie visapusiškai atitinka didelės apimties operacijų reikalavimus. Kiekvienoje talpoje yra 500 ml rašalo, kuris itin lengvai tvarkomas, išimamas. Unikali automatizuota rašalo recirkuliacijos sistema cirkuliuoja baltą rašalą kiekvieno paleidimo ir išjungimo metu, kad rašalas nenusėstų. Talpos pripildomos rašalu iš buteliukų. Sumažėja atliekų, todėl galite spausdinti nepertraukiamai, be jokių trikdžių.

Naujas spalvotas UV TurboJet rašalas

Siekiant patenkinti klientų verslo poreikius, naudojamos CYMK+2x balta + 2x permatoma rašalo konfigūracijos.  Naujasis UV TurboJet rašalas tinkamas Azon MATRIX spausdintuvui. Jis ženkliai pagerina spaudinio kokybę. Ryškūs, spalvingi dažai puikiai matomi ant bet kokios medžiagos: akmens, stiklo, medžio, plastiko, nepriklausomai, ar ta medžiaga naudojama viduje ar lauke. Balto rašalo kaip pagrindo universalumas ir tinkamumas didelio tankio CMYK sluoksniui užtikrina neįprastą, kūrybišką tekstūrą.

 

Pažangi AZON RIP programinė įranga unikaliems specialiesiems efektams

Azon RIP programinė įranga pasižymi naujomis funkcijomis, įrankiais, priedais, pvz., spausdinimas iki 5 sluoksnių linijiniu režimu, priklausomai nuo raiškos, blukinimas, purkštukų skaičiaus keitimas, reljefo ir pakilimo iki 2mm formavimas – visa tai suteikia galimybę spausdinti ADA ir Brailio raštą atitinkančius spaudinius. Azon RIP leidžia greitai pasirinkti tinkamus nustatymus populiariausioms programoms, o tai dramatiškai padidina spausdintuvo produktyvumą bei bendrą našumą.

 

Rotax adapteris cilindriniam spausdinimui

Skaitmeninio spausdinimo galimybės padvigubėjo. Rotax adapteris suteikia galimybę spausdinti ant įvairių cilindrinių objektų, kurių skersmuo siekia nuo 41 mm iki 127 mm, o aukštis iki 279 mm. Spausdinkite ant cilindrinių, kūginių objektų, pavyzdžiui, alaus bokalų, vyno taurių, puodelių, žvakių, vamzdelių, vazų, apdovanojimų ir pan. Rotax adapteris padidina cilindrinio spausdinimo efektyvumą, o ant spaudinių tiksliai ir aiškiai matomas baltos ir kitų spalvų rašalas.

Pagrindinės sąvybės

AZON UV MATRIX / UV MATRIX PRO TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS

Modelis Azon UV MATRIX / UV MATRIX PRO / UV MATRIX PRO L
Spausdinimo technologija Dažų purškimas (180 Pjezo purkštukų viename kanale)
Spausdinimo dydis UV MATRIX/PRO: Maks. 590 mm x 1200/1800 mm, maks. storis 200 mm
UV MATRIX PRO L: Maks. 1100 mm x 2500 mm, maks. storis 200 mm
Dažai Azon UV dažai –  Azon Conti dažų sistema; cmykww (gali būti cmykwg)
Dažų talpa 500 ml
Raiška Maks. 1440 dpi
Galia AC 100/230, 1.8 A, 50/60 Hz
Sąsaja LAN
Aplinkos sąlygos Nuo 20 iki 30°C, nuo 45 iki 80% RH
Programinė įranga AZON RIP
Rašalas – fotopolimerizacijos dalis UV-LED lempa
Galios suvartojimas 156 W, parengties režime 16.7 W
Išmatavimai (IxPxA) UV MATRIX: 1800 mm x 1000 mm x 1500 mm;350kg
UV MATRIX PRO L: 3500 mm x 1800 mm x 1200 mm; 710kg