Didelio formato CNC frezavimo staklės VOLTER

Didelio formato CNC frezavimo staklės VOLTER

CNC Volter (Čekijos Respublika), yra funkcionalus, išbaigtas sprendimas, skirtas pjovimo ir frezavimo įvairių medžiagų, kaip antai plastikų (įskaitant akrilo stiklas), Composite aliuminio plokščių, medžio, MDF, MDP, spalvotieji metalai, dirbtinio akmens, vinilo, lapas oda .

Įvairių įrankių leidžia daugelį operacijų – frezavimo pjovimas, gręžimas, apdailos, apdailos, gręžinių, griovelį, mėginio lizdus (ypač V formos), graviravimas, perpjaunant, 3D-perdirbimo rotaciniu pjovimo peiliu.

Tai medžiagų ir jų apdorojimo operacijų įvairovę gaunamas dėka nepaprastai lanksčių konfigūracija principas Volter mašinos perdirbimo įrenginius ir jų judėjimą sistemų kartu su multi-funkcinis ir pritaikoma sistemos valdomos kompiuteriu.

Standartinis įrankių rinkinys apima: a Dulkių lentelė (kompresorius – galimybė), Įrankio ilgis jutiklis, verpstės, servovariklius, sraigtinis geležinkelių, antgalį pašalinti. Be to, norėdami suteikti vartotojams kuo daugiau funkcijų, „VOLTER“ siūlo keletą svarbių ir naudingų galimybių.

Pagrindinės sąvybės

VOLTER frezavimo ir graviravimo mašinų savybės
Suvirinti, atkaitinto rėmas sudaro struktūrinę patikimumą, koncentracija yra suvirintų agregatų, nebuvimą vibracijos ir aukštos apdorojimo tikslumą.
Instrumento ilgio jutiklis leidžia greitai ir tiksliai kalibruoti pjovimo įrankius.
Jutiklinio ekrano monitorius su patogia sąsaja pagerina operatoriaus našumą.
Galingas ir greitas integruotas valdiklis VOLTER CS (valdymo sistema) optimizuoja kiekvienos užduoties vykdymą ir užtikrina greitą ir maksimalią apdorojimo kokybę.
Platus darbo srities dydis ir didelis pasirinkimo variantas leidžia konfigūruoti mašiną pagal konkrečios gamybos poreikius.
Failų perkėlimas į aparatą atliekamas per tinklą per aparatinės Ethernet sąsają arba USB atmintinę.
Galingas ir patikimas verpstės kad oras aušinamas veiksmingai apdoroti spalvotuosius metalus, plastikų, medienos, MDF, kompozicinės plokštės.
Servo pavarų ir planetinių pavarų naudojimas užtikrina aukštą mechaninio apdirbimo tikslumą, įskaitant maksimalų greitį 500 mm / s. (30 m / min.).
Išbandytų komponentų naudojimas iš pirmaujančių pasaulio gamintojų ir surinkimo kokybės kontrolė garantuoja patikimumą ir ilgą tarnavimo laiką.
Unikali automatinio keitiklio sistema labai taupo darbo laiką. Speciali parduotuvė apsaugo įrankį nuo dulkių ir drožlių.
Gamintojo garantija – 2 metai

VOLTER frezavimo ir graviravimo staklių rėmas ir darbastaliai

Rėmas ir rėmas yra mašinos rėmas. VOLTER frezavimo ir graviravimo mašinų gamyboje naudojamas pažangiausias sprendimas – suvirintųjų plieno rėmai. Jie išsiskiria dideliu stiprumu, geometrijos stabilumu ir bendrų matmenų invariumu. Dėl šio rėmo konstrukcijos VOLTER mašinos nereikia montuoti specialioje vietoje. Kiekvienas rėmas yra apdailinamas terminiu apdorojimu (atkaitinimas) specialioje krosnyje. Tada rėmas yra apdorojami didelio tikslumo apdirbimo kompleksų, kuriose prisiderinimas yra pagamintas, darbo vietą, paviršiaus, sumaltos erdvę lentynos ir linijinių kreipiamąsias.

 

Ant rėmo yra darbo stalas, pagamintas iš stiprių ekstruzinių aliuminio profilių, ant kurių yra išdėstytas ir pritvirtintas apdorotos medžiagos lapas. Vartotojai gali pasirinkti kelis standartinius įvairių dydžių stalviršius, kurių plotis ir ilgis. Medžiagos tvirtinimas atliekamas spaustuvais arba zoninio vakuuminio presavimo sistema.

 

Firminė gamintojo garantija – 2 metai. VOLTER frezavimo ir graviravimo staklių įtempimo sistema

Vakuuminio presavimo sistema yra labiausiai pažengęs metodas apdirbtos medžiagos tvirtinimui ant frezavimo ir graviravimo staklės darbinės lentelės. Ji apima: vakuumas lentelėje (Aukojamasis sluoksnis juostelėmis priklijuota prie aliuminio profiliai PVC nasverlennymi skyles formos), yra latakų ir vožtuvų sistemą. Galima įsigyti kompresorių (vakuuminį siurblį) vakuuminiam siurbimui. Kai kompresorius įjungiamas, aukos sluoksnyje, kuris spaudžia apdorotą medžiagą prie stalo, susidaro vakuumas. Kranai verčia įjungti / išjungti apkabą tam tikrose darbo srities srityse.

 

VOLTER mašinos mechaniniai komponentai

Mašinos „VOLTER“ su moderniais servovaliais visose ašyse. Toks sprendimas užtikrina didelį tikslumą ir užduočių vykdymo greitį. Ašys X (motorinės 2) ir Y (1), sumontuoti variklio diskai „krumpliaratis – krumpliniai“ įjungiamas Actuators per planetinių reduktorių. „Z“ ašyje varančiojo „rutulinio sraigto pora (rutulinis varžtas)“ varomas servomotoriumi per diržo pavarą. Maksimalus važiavimo greitis X ir Y ašyse yra 600 mm / sek. (36 m / min.), Z ašies kryptimi – 100 mm / sek. (6 m / min.).

 

Apdirbimo įrankis ir VOLTER malimo ir graviravimo staklių velenas

Frezavimo mašiną valdo portale montuojamas velenas, susidedantis iš vežimėlio ir vežimėlio. Norint sukti veleną Z ašies kryptimi, atrama turi pavaros mechanizmą su „rutulinės varžtinės poros“ perdavimu. CALIPER pati persikėlė palei kurį diską tipo „krumpliaratis“ Slide – Positioning ašies Y. portalas persikėlė palei darbo stalo mašiną palei vadovas ir yra varomas pavaros tipas „krumpliaratis“ – pozicionavimas ašis X. Standartinė klirensas portalo Z ašį yra 160 mm.

 

Variklio galia ir tipas pasirenkami atsižvelgiant į mašinos naudojimą ir apdorojamų medžiagų tipą. Du verpstės gali būti montuojamos vienu metu ant tos pačios vežimėlio. Mašinos naudojamos Volter verpstės įmonė HITECO (Italija) oro aušinamas: standartinė talpa – 4,5 kW, didesnė galia – 10 kW.

 

VOLTER mašinos valdymas

Mašina valdoma iš jutiklinio ekrano su intuityvi sąsaja, dėl kurios mašinistas suvaldo įrangą iki minimumo. Kiekvienoje „VOLTER“ mašinoje yra portale esanti rankinė valdymo pultas, leidžianti rankinį nustatymo režimą įtaisyti. Paprastas ir veiksmingas kontrolės sistema Volter AP (kontrolės sistema) leidžia pasiekti maksimalų efektyvumą, nepriklausomai nuo užduoties tipo ir medžiagos sudėtingumo yra tvarkomi.

 

Darbo failų perkėlimas į įrenginį atliekamas per vietinį tinklą, kuriame palaikoma aparatinės Ethernet sąsaja arba USB atmintinė.

 

Kontrolieriaus programinė įranga

„VOLTER CS“ valdiklio programinės įrangos funkcijos yra šios:

 

ieškoti nulinių koordinačių;

Vakuuminis kompresorius įjungiamas / išjungiamas ir skalaujamas;

du įrankio tepimo / aušinimo sistemos veikimo režimai – rankinis ir automatinis;

pauzės režimas ir perėjimas į bet kurį pjovimo programos segmentą;

Užduoties vykdymo laiko skaičiavimas programos pradžioje ir rodomas likęs laikas iki programos pabaigos;

automatinis portalo derinimas;

nustatant dabartinės priemonės skaičių;

įrankio ilgio kalibravimas;

dirbti su failais (kopijavimas, ištrynimas) į aparato atmintį ir USB atmintinę.

„VOLTER“ nuolat tobulina programinę įrangą. „VOLTER“ mašinos dirba su ISO standartuoto G-kodo valdymo programos failais, failai išsaugomi * .nc formatu. Failų paruošimui gali būti naudojamos įvairios erdvinio modeliavimo ir apdirbimo programinės įrangos paketai – „ArtCam“, „EnRoute“, „TYPE3“, „P“

VOLTER staklų formatai:
MODELIS: Darbo zonos dydžiai, mm: Išoriniai matmenys, mm: Svoris, kg:
1616 1610 x 1610 2700 х 2050 х 1600 900
2016 2200 x 1610 3300 х 2050 х 1600 1200
3016 3200 x 1610 4300 х 2050 х 1600 1500
3020 3200 x2150 4300 х 2450 х 1600 1800
4016 4200 x 1610 5300 х 2050 х 1600 1800
4020 4200 x 2150 5300 х 2450 х 1600 2200
6016 6200 x 1610 7300 х 2050 х 1600 2600
6020 6200 x 2150 7300 х 2450 х 1600 3100

Aliuminio pjovimas

Aliuminio kompozitinių panelių pjovimas

Faneros pjovimas